Toyota Corolla Kampanyası | Ehliyet Sınav Soruları

Anasayfa / HABERLER / Toyota Corolla Kampanyası

Toyota Corolla Kampanyası

En Güncel Toyota Corolla Kampanyası

Toyota, tüm dünyada saygınlığını kanıtlamış otomobil markalarından birisidir. Toyota’nın araç serilerinden birisi olan Corolla 50 yıldır üretilmeye devam etmekte ve her yıl dünyanın en çok satan otomobilleri arasında yer almayı başarmaktadır. Bu yıl da etkileyici statüsü ve prestijli görünümü ile herkesi kendisine hayran bırakmakta, yeni tasarımlarıyla tüm dikkatleri ilk bakışta kendisine çekmektedir. Toyota Corolla kampanyası ile de cazip fiyat avantajlarıyla satın alınabilmekte, kendisini tercih edenlere dünyanın en prestijli araçlarından birisini en uygun fiyat avantajlarıyla sahip olma fırsatı vermektedir. Yeni Corolla, şık krom ön ızgara ile birlikte LED farlarıyla sizleri beklemektedir.

Toyota Corolla Kampanyası ve Model Seçenekleri

Toyota Corolla kampanyası Life, Touch, Advance, Premium modellerinde sunuluyor. Her modelin donanım ve teknik özellikler açısından farkı bulunmakta, Life’dan Premium’a doğru donanım özellikleri artmaktadır. Yine yeni Toyota Corolla, farklı motor seçenekleriyle tercihe sunuluyor. 1.6 Valvematic, 1.6 Valvematic Multidrive S, 1.4 D-4D, 1.4 D-4D 6 Speed Multimode motor seçeneklerine sahip olan yeni Corolla, otomobil sektöründeki en yeni teknolojileri ve donanımları da üzerinde taşımaktadır. 6 ileri vites ve yüksek çekim gücüne karşın düşük yakıt tüketimi sayesinde kullanıcılarını memnun etmekte, yakıt yönünden avantaj sağlamaktadır. Her zevke ve tarza hitap eden Corolla şu renk seçenekleriyle sizleri beklemektedir:

OKUMALISIN  Kış Aylarında Araç Bakımı Nasıl Olmalıdır?

 

  • Kar beyazı,
  • Koyu mavi,
  • Metalik gri,
  • Günbatımı bronz,
  • Siyah,
  • Platinyum metalik,
  • Gümüş metalik gri,
  • İnci beyazı,
  • Kırmızı mika metalik,
  • Elmas gümüş gri.

Toyota Corolla Kampanyası ve Güncel Fiyatları

Toyota Corolla kampanyası ÖTV indirimi, hurda teşviki, %0 faiz fırsatı ve kampanya avantajlarıyla sizlere sunulmaktadır. Bütün bu ayrıcalıklarla 77.000 TL’den başlayan Toyota Corolla kalite ve fiyat yönüyle alınabilecek en iyi araçlardan birisidir. Toyota Corolla fiyatları versiyona ve renk tercihine göre değişiklik göstermekte, donanım arttıkça fiyatları yükselmektedir. Metalik ve sedefli metalik renklerde de fiyat farkı oluşmakla birlikte en dolu modelde yeni Toyota Corolla fiyatı 160.000’e kadar çıkmaktadır. Ayrıca Toyota tercih edeceğiniz Corolla’ya dilediğiniz opsiyonel donanımları ekleme fırsatı vermekte, gönlünüze göre bir Corolla yaratmanıza imkan vermektedir.

Toyota Corolla Kampanyası Fiyat Listesi


Kontrol Et

Ehliyet Sınavına Nasıl Çalışılır?

Ehliyet Sınavına Nasıl Çalışılır? Bugün ki yazımızda, siz değerli ehliyet sınavına hazırlanan arkadaşlarımız için, en …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir