Farklı Markalarda 100 Bin TL Araba Önerisi | Ehliyet Sınav Soruları

Anasayfa / HABERLER / Farklı Markalarda 100 Bin TL Araba Önerisi

Farklı Markalarda 100 Bin TL Araba Önerisi

Araç alacaklar için Farklı Markalarda 100 Bin TL Araba Önerisi Araç fiyatları özellikle son iki yılda çok büyük artış göstermiştir.

Farklı Markalarda 100 Bin TL Araba Önerisi

Araç fiyatları özellikle son iki yılda çok büyük artış göstermiştir. Kur artışlarıyla birlikte ÖTV, MTV gibi vergiler araçların fiyatlarını oldukça yükseltmiş, bu da tüketicileri daha ekonomik araçlara yönlendirmiştir. Çok düşük bir bütçe olmamakla birlikte 100.000 TL’ye kadar araç arayanların sayısı oldukça fazladır. 100 bin TL araba önerisi noktasında çeşitli seçeneklerden bahsedebiliriz. Bu noktada ilk olarak sıfır ve 2. El ayrımı yapak gerekir. Çünkü artan fiyatlara rağmen 100 bin TL’nin altında bazı markaların sıfır araçları vardır.

Sıfır 100 Bin TL Araba Önerisi

100 bin TL araba önerisi arasında Ford, Renault, Dacia, Hyundai, Volkswagen, Toyota, Nissan, Seat, Peugeot, Citroen gibi markaların bazı sıfır araçları vardır. Markların yıl sonu indirimleri, Bakanlığın %15 ÖTV indirimi, peşin ödeme indirimi gibi indirimlerle birlikte bulunabilecek araba sayısı da artış göstermektedir. Daha çok modellerin boş versiyonları olan bu araçlar sıfır arabaya binmek isteyenler için avantajlı olabilir. Üstelik 100 bin TL araba önerisi arasında sayabileceğimiz modellerde bayanlara yönelik seçenekler, az yakan seçenekler, SUV seçenekleri, aile araçları, otomatik vitesli seçenekler, geniş aile araçları vardır. Hyundai İ20, Nissan Micra, Dacia Duster, Renault Megane Sedan, Renault Clio, Seat Leon, Toyota Corolla, Citroen C-Elysee, Citroen C3, Ford Fiesta gibi modeller 100.000 TL’ye ve daha ucuza satın alınabilir. Bunun yanında aynı markaların hafif ticari araçları da 100 bin TL’ye kadar satın alınabilir. Modellerin opsiyonellikleri arttıkça fiyatları artacak ve 100.000 TL’nin üzerine çıkacaktır.

İkinci El 100 Bin TL Araba Önerisi

100 bin TL araba önerisi ikinci el araçlarda daha geniş ürün yelpazesine sahiptir. Ford, Renault, Volkswagen, Citroen, Toyota, Nissan, Hyundai, Opel, Honda, Volvo, Fiat gibi pek çok markanın 2. El arabası 100 bin TL’nin altında bir ücretle satın alınabilir. Kilometresi çok yüksek olmayan, az yakan, hasar kaydı olmayan veya çok az olan 1-5 yaş arasında birçok arabayı o fiyatlara bulabilirsiniz. İyi bir piyasa araştırması yaparak markaların en dolu modellerini dahi satın alabilir, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


Kontrol Et

Motorlu Taşıtlar Sınavında Kopyaya Gözaltı

Muş’ta, İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri mikro kamera ile kopya düzeneği hazırlayarak Motorlu Taşıtlar E-Sınavı’na giren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir