29 Temmuz 2017 Ehliyet Sınav Soruları Online Çöz | Ehliyet Sınav Soruları

Anasayfa / EHLİYET SINAV SORULARI / 29 Temmuz 2017 Ehliyet Sınav Soruları Online Çöz

29 Temmuz 2017 Ehliyet Sınav Soruları Online Çöz

Ehliyet alacak arkadaşlar 29 Temmuz 2017 Ehliyet Sınav Soruları Online Çöz Ehliyet Sınavlarına Girecek Adayların Öncelikle Yapmaları Gerekenlerin Başında Daha Önceleri Çıkmış Soruları Çözmeleri Gerekmektedir.

Ehliyet Sınavında toplamda 50 soru bulunmaktadır.  Ehliyet Sınavı 60 dakika sürmektedir. Sınavlar Türkiye genelinde 14:00’te başlayıp 15:00’te bitmektedir. Sınavlarda yanlış doğruyu götürmemektedir.

Türkiye genelinde pilot olarak 50 ilde elektronik ehliyet sınavı yapılmaktadır.  Elektronik ehliyet sınavına giren adaylara sınavdan çıktıktan sonra herhangi bir kitapçık verilmemektedir. Daha sonra ehliyet sınavında çıkmış sorular açıklanmamaktadır. Normal ehliyet sınav soruları sınavdan sonra Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü sitesinden online olarak yayınlanmaktadır.

Sınavlarda başarı sağlamak istiyorsanız çıkmış soruları çözmenizi öneririm.

Çıkmış Diğer Sınavları Çözmek İçin TIKLAYIN

29 Temmuz 2017 Ehliyet Sınav Soruları Online Çöz

Başla
Tebrikler - 29 Temmuz 2017 Ehliyet Sınav Soruları Online Çöz adlı sınavı başarıyla tamamladınız. %%SCORE%% doğru yaptınız. %%WRONG_ANSWERS%% yanlış ya da boş yaptınız. Puanınız : %%PERCENTAGE%%
Yanıtlarınız aşağıdaki gibidir.

Kontrol Et

27 Ağustos 2016 Ehliyet Sınav Soruları Online Çöz

Ehliyet alacak arkadaşlar 27 Ağustos 2016 Ehliyet Sınav Soruları Online Çöz Ehliyet Sınavlarına Girecek Adayların Öncelikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir