2018 Yılı İçin LPG Tankı Fiyatları | Ehliyet Sınav Soruları

Anasayfa / HABERLER / 2018 Yılı İçin LPG Tankı Fiyatları

2018 Yılı İçin LPG Tankı Fiyatları

Araç sürücüleri bu yazımızda sizlere 2018 Yılı İçin LPG Tankı Fiyatları konusu hakkında bilgiler vereceğim.

2018 Yılı İçin LPG Tankı Fiyatları

Araçlarda LPG sisteminin kullanılır hale getirilmesi için öncelikle yakıt deposu olarak LPG tankı kullanılması gerekiyor. Bu tanklar farklı kapasitelere ve şekillere sahip olurken silindir veya simit şeklinde seçilebiliyor. Her yıl değişen ekonomik koşullara göre LPG tankı fiyatları da değişim gösterdiği için bu sene silindir tanklarda 202, 170, 300, 360 ve 400 çaplarında tanklar için farklı fiyatlar ortaya çıkıyor. Simit tanklar için ise 180 milimetre, 200 milimetre ve 240 milimetre gibi yüksekliklerde imalat sağlanıyor. İsteğe bağlı bir şekilde bu tanklar arasından seçim yapılarak, aracın kapasitesine uygun bir işlem gerçekleştirilebilir. Bu nedenle tank fiyatları üretim malzemesine ve boyutlarına göre değişiklik sağlıyor.

LPG Tankı Fiyatları İçin Örnek Rakamlar

2018 yılının yeni sezonu ile birlikte silindir tanklar ve simit saklar gibi farklı ürünler için LPG tankı fiyatları değişim gösteriyor. Örneğin 32 litre silindir LPG tankı 360 milimetre ile birlikte yaklaşık 250 TL gibi bir fiyata denk geliyor. Çok daha yüksek bir kullanım elde etmek istiyorsanız, 60 litre silindir LPG tankı 315 çap ile birlikte yaklaşık 300 TL gibi bir fiyat ile temin edilebiliyor. Aracın bagaj kapasitesine ve ihtiyacına göre simit tank ürünleri kullanmak istediğinizde ise 31 litre simit tank için 300 TL civarı bir fiyat ödeyebilirsiniz. Yine 40 litre gibi bir tank tercih ettiğinizde ise 360 TL gibi bir fiyat ödemeniz gerekebilir.

LPG Tankı Fiyatları Nasıl Öğrenilebilir?

Günümüzde birçok işlem internet üzerinden gerçekleştirildiği için yine internet üzerinden LPG tankı fiyatları hakkında inceleme yapabilirsiniz. Bu inceleme sayesinde farklı sayfalarda sunulan fiyatları görebilir ve karşılaştırmalı bir şekilde aynı ürünlerin fiyat farklarını inceleyebilirsiniz. Örneğin herhangi bir sitede 51 litre simit tank için farklı bir marka 400 TL gibi bir fiyat talep ederken başka bir marka 350 TL gibi bir fiyat talep edebilmektedir. Bu noktadaki fiyat farklılıkları genellikle ürünlerin üretim malzemesine, kalitesine ve markanın sunmuş olduğu güvenceye bağlı olmaktadır. Ayrıca her marka ve site tarafından ayrı ödeme koşulları sunulduğu için avantajlar değişmektedir.


Kontrol Et

Motorlu Taşıtlar Sınavında Kopyaya Gözaltı

Muş’ta, İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri mikro kamera ile kopya düzeneği hazırlayarak Motorlu Taşıtlar E-Sınavı’na giren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir